دریافت گواهینامه های ISO

نویسنده:reyhanehreyhaneh تاریخ انتشار:21 بهمن 1399
دسته:اخبار, بلاگ دیدگاه:0

شرکت داروسازی ریحانه در راستای عمل به وظایف حرفه‌ای و اجتماعی خود، توانسته است به دریافت استاندارهایISO 9001 وISO 14001 و ISO 45001 دست یابد. بر این اساس؛ به منظور افزایش بهره‍وري، اثر بخشی و کارایی سازمان، و همچنین دست‍یابی به مزایای رقابتی و عملکرد در سطح کلان جهانی از یک سو و کاهش ضایعات و آسیب‍های جسمی و روانی کارکنان از سوي دیگر و همچنین حفظ محیط زیست، شرکت داروسازی ریحانه از ادغام سیستم‌های مختلف مدیریتی دریک سیستم مدیریت واحد به نام سیستم مدیریت یکپارچه System Integrated Management بهره می‌گیرد. سیستم مذکور از ادغام سیستم‌هاي زیر بوجود آمده است:

استانداردISO 9001 با تکیه بر رویکرد فرآیندی و منطبق با بهبود مداوم، بر کیفیت تمرکز داشته و سازمان­ها را جهت کسب فرصت­های جدید در محیط رقابتی امروز آماده می­سازد. امروزه دریافت گواهینامه ISO 9001 دلیلی بر تعهد سازمان ­ها نسبت به کیفیت و همچنین ارتقای آن از طریق اصلاح فرآیندها و بهبود مداوم در مقایسه با رقبا می­باشد.

استانداردISO 14001 با پرداختن به موضوعات مختلف در زمینه محیط زیست، زمینه مناسبی را در سازمان­ها برای درک مفاهیم محیط زیستی و به کارگیری روش­های متفاوت در طرح­ریزی، اجرا و کنترل فرآیندهای سازمان در توجه به رویکرد محیط زیست، فرآهم می­آورد.

استاندارد ISO 45001 سازمان را قادر می­سازد تا ریسک­های ایمنی و شغلی مرتبط با منابع انسانی و اموال خود را تحت کنترل درآورد و کارایی سازمان را بهبود بخشد، و یک چارچوب مدون و جامع را جهت رسیدگی به وضعیت ایمنی و بهداشت کاری پرسنل ارائه می­دهد که با اجرای آن، سازمان­ها می­توانند علاوه بر برآورده ساختن الزامات قانونی مرتبط از بروز هزینه­های ناشی از بیماری­های شغلی و همچنین انجام شکایت­های مختلف نزد مراجع قانونی، جلوگیری کنند.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یک ستاره کلیک کنید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید

دریافت گواهینامه های ISO

آخرین اخبار و مطالب

وبلاگ

شرکت داروسازی ریحانه اصفهان