سخنان مدیر عامل

The words of the CEO

سخن مدیرعامل

نظام دارویی یکی از ارکان اصلی مرتبط با نظام سلامت است که کیفیت زندگی انسان ها را در هر زمان تحت تاثیر قرار می دهد. در راستای پیشرفت های جهانی صنعت دارو، شاهد پیشرفت های چشمگیر در صنعت دارویی ایران و حضور شرکت های دارویی ایرانی در سطح رقابت با شرکت های دارویی دنیا هستیم که بی شک می تواند جایگاه صنعت دارویی و نظام سلامت کشور را ارتقا بخشد.

شرکت داروسازی ریحانه با تولید انبوه فراورده های دارویی و رعایت دقیق اصول cGMP در ساخت و کنترل کیفی داروها بر اساس استانداردهای بین المللی توانسته است محصولات دارویی با کیفیت بالا و در سطح رقابت با برندهای خارجی  و دارای اثربخشی و پایداری مطلوب تولید و عرضه نماید.

همچنین در راستای شعار حمایت از تولید ملی و چشم اندازهای مناسب دارویی سال 1400 ، شرکت داروسازی ریحانه در نظر دارد تولید فراورده های دارویی با تکنولوژی ساخت بالاتر و خاص (نظیر داروهای hazard و …) و نیز مکمل های غذایی خاص نظیر پروبیوتیک را در برنامه خط تولید خود قرار دهد که دارای تولیدکننده کمتری در کشور بوده و این داروها و مکمل ها را جایگزین داروها و مکمل های وارداتی نماید.

امید است با تدبیر و همت و تلاش کلیه همکاران و مدیران این شرکت بتوانیم در راستای توسعه اقتصاد دارویی و بالطبع نظام سلامت کشور نقش سازنده ای ایفا نماییم.

آخرین اخبار و مطالب

وبلاگ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ