گواهینامه ها و افتخارات

Certificates and honors

گواهینامه ها و افتخارات

دریافت گواهینامه های ISO

شرکت داروسازی ریحانه در راستای عمل به وظایف حرفه‌ای و اجتماعی خود، توانسته است به دریافت استاندارهایISO 9001  وISO 14001 و ISO 45001  دست یابد. بر این اساس؛ به منظور افزایش بهره وری، اثر بخشی و کارایی سازمان، و همچنین دست‍یابی به مزایای رقابتی و عملکرد در سطح کلان جهانی از یک سو و کاهش ضایعات و آسیب‍های جسمی و روانی کارکنان از سوي دیگر و همچنین حفظ محیط زیست، شرکت داروسازی ریحانه از ادغام سیستم‌های مختلف مدیریتی دریک سیستم مدیریت واحد به نام سیستم مدیریت یکپارچه System  Integrated Management  بهره می‌گیرد. سیستم مذکور از ادغام سیستم‌هاي زیر بوجود آمده است:

استانداردISO 9001  با تکیه بر رویکرد فرآیندی و منطبق با بهبود مداوم، بر کیفیت تمرکز داشته و سازمان­ها را جهت کسب فرصت­های جدید در محیط رقابتی امروز آماده می­سازد. امروزه دریافت گواهینامه ISO 9001 دلیلی بر تعهد سازمان ­ها نسبت به کیفیت و همچنین ارتقای آن از طریق اصلاح فرآیندها و بهبود مداوم در مقایسه با رقبا می­باشد.

استانداردISO 14001  با پرداختن به موضوعات مختلف در زمینه محیط زیست، زمینه مناسبی را در سازمان­ها برای درک مفاهیم محیط زیستی و به کارگیری روش­های متفاوت در طرح­ریزی، اجرا و کنترل فرآیندهای سازمان در توجه به رویکرد محیط زیست، فرآهم می­آورد.

 

استاندارد ISO 45001   سازمان را قادر می­سازد تا ریسک­های ایمنی و شغلی مرتبط با منابع انسانی و اموال خود را تحت کنترل درآورد و کارایی سازمان را بهبود بخشد، و یک چارچوب مدون و جامع را جهت رسیدگی به وضعیت ایمنی و بهداشت کاری پرسنل ارائه می­دهد که با اجرای آن، سازمان­ها می­توانند علاوه بر برآورده ساختن الزامات قانونی مرتبط از بروز هزینه­های ناشی از بیماری­های شغلی و همچنین انجام شکایت­های مختلف نزد مراجع قانونی، جلوگیری کنند.

اخذ گواهینامه GMP

شرکت داروسازی ریحانه اصفهان در تاریخ 1396/06/22 موفق به اخذ گواهینامه GMP برای خط تولید جامدات عمومی خوراکی از سازمان غذا و داروی ایران گردید

اخرین اخبار و اطلاعات

اخذ گواهینامه GMP

شرکت داروسازی ریحانه اصفهان در تاریخ 1396/06/22 موفق به اخذ گواهینامه GMP برای خط تولید جامدات عمومی خوراکی از سازمان غذا و داروی ایران گردید.

آخرین اخبار و مطالب

وبلاگ

شرکت داروسازی ریحانه اصفهان