معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت داروسازی ریحانه اصفهان یکی از مدرنترین شرکت‌های داروسازی کشور می‌باشد که به منظور تولید انبوه فرآورده‌های دارویی با کیفیت در زمینی به مساحت ۱۵ هکتار و زیربنایی بالغ بر ۳۴ هزار متر مربع در جنوب شرقی شهراصفهان بنا گردیده است.

شرکت داروسازی ریحانه اصفهان (سهامی خاص) با شناسه ملی 10102318542 در تاریخ 1381/05/06 به نام شیمی دارویی ریحانه اصفهان تحت شماره 189858 در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسیده و متعاقباً از تاریخ 1395/11/24 شروع به بهره‌برداری نموده است. به استناد صورتجلسه مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ 1395/10/20 نام شرکت از شیمی دارویی ریحانه اصفهان به داروسازی ریحانه اصفهان تغییر یافت. این شرکت با پشتوانه پرسنل آموزش دیده و مجرب خود، آخرین دستورالعمل­های کیفی سازمان غذا و دارو و استانداردهای بین المللی را در ارزیابی محصولات ساخته شده و در کنترل فرآیند، از خرید مواد اولیه تا انبارداری محصول در جهت ارتقاء سلامت جامعه به اجرا در می­آورد. کلیه فرآیندهای این شرکت منطبق بر ضوابط cGMP  و WHO  می­باشد و برای دستیابی به کیفیت برتر، کلیه مراحل و فرآیندهای تولید تحت نظارت و کنترل دقیق واحدهای کنترل و تضمین کیفیت می­باشد.

این شرکت تنها به ضوابط فوق اکتفاء نکرده و در مسیر بهبود و تعالی اقدام به اخذ گواهینامه های سیستمهای مدیریتی شامل سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر ISO 9001:2015 ، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی مبتنی بر ISO 45001:2018 ، سیستم مدیریت زیست‌محیطی مبتنی بر ISO 14001:2015 ، سیستم رسیدگی به شکایات مشتری مبتنی بر ISO 10002:2018 و سیستم مدیریت رضایتمندی مشتری مبتنی بر ISO  10004:2018 نیز نموده است.

موضوع فعالیت شرکت

فعالیت اصلی موضوع فرعی

موضوع فعالیت اصلی شرکت طبق ماده 2 اساسنامه عبارت است از:

  • تهیه، ساخت، تولید، توزیع و فروش کلیه مواد و محصولات شیمیایی، دارویی، بهداشتی و فرآورده­های دارویی، شیمیایی، پزشکی، آرایشی و سایر فرآورده­های مربوطه، مکمل­ها، ظروف، قطعات و لوازم بسته ­بندی دارویی و بهداشتی و غیره.
  • انجام کلیه امور بازرگانی، اخذ نمایندگی از شرکتها و مؤسسات داخلی و خارجی.
  • واردات و صادرات، فروش و توزیع مواد اولیه موردنیاز صنایع دارویی و محصولات دارویی و بهداشتی.
  • واردات کلیه ماشین ­آلات مربوط به تولید و یا اصلاح و یا تغییر صنعتی مواد دارویی، شیمیایی و بهداشتی.
  • تأسیس هر قسم کارخانه یا مؤسسات دارویی، شیمیایی.
  • تأسیس شرکت و مشارکت در شرکتهای دیگر، خرید و فروش و سرمایه­ گذاری در سهام آنها.
  1. فروش و توزیع لوازم آزمایشگاهی، مواد اولیه و ملزومات بسته­بندی، انجام کلیه امور تولیدی و خدماتی اعم از تولید قراردادی و کارمزدی بطور مستقیم و یا غیر مستقیم که به موضوعات فوق بستگی داشته باشد و یا اجرای آن را تسهیل کند.
  2. سرمایه­گذاری و یا مشارکت در واحدهای جدید و یا موجود.
X